7 Comments
Oct 18, 2022Liked by Piotr Peszko

Tęgie, filozoficzne rozkminy w tym odcinku. Dobre!

Expand full comment
Oct 6, 2022Liked by Piotr Peszko

Jak dla mnie możecie nagrywać choćby odcinki dwugodzinne w tematach edukacyjnych. Im rozmowa Wasza dłuższą tym więcej z niej wyciągnę dla siebie. Jedna tylko prośba. Jakbyście mogli w opisie odcinków podawać od której minuty mówicie o sprzęcie, od której o narzędziach czy książkach to byłoby to duże ułatwienie. Nie ukrywam że część o sprzęcie mnie wgl nie interesuje więc trochę po omacku ją teraz przewijam, a tak mógłbym szybko przejść do głównego wątku.

Expand full comment

Jeden z lepszych odcinków, choć złych całkiem to nie macie. Co do długości, wczoraj dwie dynie dziecku przy nim wydłubałem na Jack-o’-lantern. Dziś się okazało, że mam odciski na łapach od słuchania podcastu ;)

A co do ID — myślę, że będzie się odchodzić od robienia ppt-ów z kolejnymi slajdami, a funkcje instructional designerów i developerów wkrótce się połączą. Robota ID będzie się kończyć na kartce z zeszytu z wypisanymi punktami co trzeba zrobić po kolei. Choć ja pisze ze swojego punktu widzenia, bo jeszcze WIELKIEGO eLearningu nie dotykałem.

Expand full comment