eLearning w małej firmie oraz nowa rekrutacja na Studia Podyplomowe
Jedną z zalet eLearningu jest łatwość w jego skalowaniu. Nierzadko nakłady potrzebne do wytworzenia szkolenia dla 100 osób są bardzo podobne do nakładów potrzebnych na szkolenie dla 100.000 osób.
Co jednak w sytuacji, gdy firma, bądź wyzwanie edukacyjne jest relatywnie niewielkie i zamyka się w ramach kilkudziesięciu, czy 100 osób? Czy eLearning dalej jest wtedy rozwiązaniem, czy jesteśmy skazani na salę szkoleniową i paletę synchronicznych form.
W tym odcinku podcastu eLearning Robię wchodzimy w rolę konsultantów i zastanawiamy się jakie by były nasze pierwsze kroki w zaproponowaniu optymalnego rozwiązania. Z jakich rozwiązań moglibyśmy skorzystać, aby nie wdrażać nowego systemu do firmy i zamknąć całość w sensownym i osiągalnym budżecie. W jakich sytuacjach warto pomyśleć o wdrożeniu LMSa i ile może kosztować sensowne rozwiązanie. I wreszcie, gdzie leżą potencjalne pułapki, które mogą wywrócić całą tą zabawę do góry nogami.
Studia: Projektowanie i wdrażanie eLearningu
Ruszyła nowa rekrutacja na Studia Podyplomowe: „Projektowanie i wdrażanie eLearningu” w roczniku 2024/2025. Niezmienna jest formuła, ilość godzin, grono wykładowców i schemat działania. Także w tym roku pozostają dwa miasta – Kraków i Poznań:
Filia Uniwersytetu SWPS im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie - link
Uniwersytet SWPS w Poznaniu - link
Jeżeli zastanawiasz się, czy to miejsce dla Ciebie – nasz zeszłoroczny odcinek jest wciąż aktualny (choć jak zawsze dość długo się rozkręcamy):
Jak wejść do świata elearningu? Studia na WSE czy Uniwersytecie SWPS? - link