Jak nagrać swoje wystąpienie, żeby później podzielić się nim w sieci?
Ten odcinek miał powstać rok temu po ostatnim MoodleMoot, ale potrzebował dojrzeć w formie i przekazie. Teraz jest w pełnej krasie, krótki, oszczędny, ale soczysty i okrągły.
Jedziesz na konferencję, przygotowujesz się, masz świetne slajdy i poszło Ci rewelacyjnie, ale nikt nie nagrał tego wystąpienia i nie masz jak się tym podzielić? Mam na to rozwiązanie.
Rozwiązanie jest dość proste, a do tego bezprzewodowe, czyli macie na sobie mikrofon, który łatwo schować, a gdzieś w plecaku siedzi sobie odbiornik i telefon, który nagywa Wasze wystąpienie.
Rezultat tego przedsięwzięcia w połączeniu ze slajdami może wyglądać na przykład tak:
Dzielenie się wiedzą w branży Learning & Development to niemal etyczna powinność. Nie czekaj, podaj ten email i odcinek swoim znajomym z pracy, albo w mediach społecznościowych.
Wystarczy, że kliniesz w:
Koniecznie posłuchaj też innych odcinków:
Analiza LinkedIn Learning jako LXP (ang. Learning Experience Platform)
Czy projektowanie szkoleń (Instructional Deisign) jest niezbędne?
Pamiętaj, nasz podcast wychodzi w każdy wtorek o godzinie 8:00. Odcinki trwają około godziny, przeważnie dłużej. Jeśli chcesz skorzystać w pełni z tego co robimy zaplanuj sobie czas na jego słuchanie, a także na to, żeby podyskutować z nami w komentarzach. Wystarczy, że klikinesz w:
Spis treści
00:59 - Kontekst nagrania konferencji i dlaczego warto zrobić to od razu
04:04 - Rozwiązanie dla leniwych i lubiących kable: Zoom F1 LP
04:35 - Moje rozwiąznie - Rode Wireless Go + Rode SC7 (koniecznie!)
11:52 - O co chodzi z TRS, TRRS i dlaczego potrzebujemy tego kabelka jeśli chcemy nagrywać telefonem.
Super! Samo mięso. Odpowiedź na podstawowe pytania z nazwami konkretnych kabli. W końcu zrozumiałem po co mi te dodatkowe kabelki miałyby być. Dziękuję za odcinek.