6 Comments
Jul 9, 2022Liked by Piotr Peszko

Podobało mi się "odklejenie od perspektywy ja". Zdecydowanie zgadzam się z tym, że ludzie bardzo szybko wyczuwają presję na "autopromocję" i raczej nie chcą tego słuchać 🙂 dzięki za kolejny fajny odcinek i parę inspiracji 👍

Expand full comment
author

A co Cię najbardziej zainteresowało?

Expand full comment
Jul 9, 2022Liked by Piotr Peszko

Wszystko 😁 Marek - ewidentnie człowiek z misją, bardzo ciekawie mówił o "weryfikacji" swoich gości, szczerze i sensownie. Cykl życia słuchacza - fajnie mieć w sobie taką dojrzałość żeby z satysfakcją opowiadać o sukcesach własnych słuchaczy. Ponadto jestem zawodową krawcową z pasji "po godzinach" i bardzo zidentyfikowałam się z metaforą włóczki 🤣 cudowne porównanie jak zrobić dobry podcast 😁 mam nadzieję, że będę mogła za jakiś czas wykorzystać wiedzę w praktyce 🙃 słowem - na moje - mnóstwo smaczków 😁 dzięki!

Expand full comment
Jul 8, 2022Liked by Piotr Peszko

Totalnie się zgadzam z tym że gość, którego zapraszamy do podcastu musi nas interesować i warto w tym celu wyszukać jego wcześniejszych występów (no chyba że go znamy). Wielokrotnie zdarzało mi się zapraszać gości, którzy faktycznie znali się na swoim fachu, ale rozmowa była tak sztywna że wstydziłem się potem ją udostępnić pracownikom.

Expand full comment
author

Moim zdaniem, to jest całkiem ok, żeby nie wypuścić odcinka. Zdarzyło mi sie nie raz. Myślę, że to jest fair wobec gościa jeśli jakkolwiek mogłoby to zaszkodzić np. reputacji gościa.

Expand full comment

Teraz się zgadzam natomiast jak zaczynałem to wychodziłem z innego założenia. Uważałem, że muszę wypuścić odcinek co dwa tygodnie tak jak komunikowałem wszystkim przy starcie podcastu bez względu na to czy byłem z niego zadowolony czy nie.

Expand full comment