6 Comments
Dec 20, 2022Liked by Piotr Peszko, Michał Szumiński

Miałem nie słuchać Was do świąt. Miałem klikać zaległości, a słuchać między świętami. No ale posłuchałem i zrobiło mi się lepiej. Uświadomiłem sobie, że ten rok nie był kiepski. Był wymagający, ale nie był kiepski. Skończyłem Wasze studia. Mam pracę w nowym zawodzie. Michał spełnił moje inne zawodowe marzenie i mam drugą pracę w biznesie. Teraz jestem u Bartka Rychalskiego na kohorcie o kohortach — przymierzamy się z moją partnerką do rozpoczęcia rodzinnej kohorty o maturze pisemnej z polskiego. Powoli robię tylko to, co mi odpowiada zawodowo. Uczę się każdego dnia nowych rzeczy. Robię swój cel — jak Syn wraca z przedszkola jestem z nim, jestem w domu. A to wszystko dlatego, że w 2021 dr Olga powiedziała, żebym se poszedł na Projektowanie i wdrażanie eLearningu. No i se poszedłem. Dziękuję za to dobre środowisko, które tworzycie.

Expand full comment
author

Woow, dziękuję Ci bardzo. To kolejna laurka potwierdzająca, że nasza robota ma sens!

Dzięki.

Expand full comment
author

Dzięki Maćku, to prawdziwa przyjemność, mieć tak zaangażowane i ciekawe świata osoby jak Ty na Studiach. Dobrze, że jesteś i wierzę, że....more good to come:) Wszystkiego rozwojowego i trzymam kciuki za Twoje projekty:)

Expand full comment
Dec 20, 2022Liked by Piotr Peszko, Michał Szumiński

Wszystkiego dobrego chłopaki! Dzięki, że chce wam się chcieć :) a ja biorę dla siebie i dla zespołu i wszędzie gdzie się da :) dla mnie rok pełen zmian, wiele przede mną :)

Expand full comment
author
Dec 20, 2022·edited Dec 20, 2022Author

Dzięki, że jesteś Gosia i powodzenia na Twojej drodze:)

Expand full comment
author

Trzymamy kciuki! Powodzenia, wytrwałości i śmiałych pomysłów !

Expand full comment