6 Comments
Jan 25Liked by Michał Szumiński

Z przyjemnością wysłuchałam odcinka i cieszę się, że został poruszony temat symulatorów lotu, bo działam w e-learningu dla lotnictwa od wielu lat. Miło było usłyszeć o czymś bliskim 😊 VR w tym obszarze – świetna sprawa, zwłaszcza do nauki własnej. W przypadku szkoleń w certyfikowanych ośrodkach nakłada się na to ogromna papierologia i dziesiątki przepisów… Mimo to, słuchając Was już nie jeden raz czymś się zainspirowałam i po tym odcinku będzie podobnie. Dziękuję!

Expand full comment
author

Może to dobry temat, żeby przyjść i opowiedzieć o tym w podcaście? Temat lotnictwa już jest świetny, a co dopiero learningu dla lotnictwa? Hm?:)

Expand full comment
Nov 10, 2023Liked by Michał Szumiński

Nawet nie wiecie ile czekałem na Wasz odcinek poświęcony samym VRom. Nie słuchałem jeszcze, ale za sam fakt dodania odcinka na ten temat leci lajk :)

Expand full comment
author

Nie wiem, czy ten odcinek to lvl, którego oczekujesz, ale chętnie się dowiem co myślisz, jak będziesz po odcinku:) Jak masz jakieś swoje ciekawe aplikacje i zastosowania, to również chętnie posłucham i popróbuję:)

Expand full comment
Nov 15, 2023Liked by Piotr Peszko, Michał Szumiński

Nie mam jeszcze Questa 3 (czekamy z zakupem aż pojawi się wersja biznesowa gogli) także nie nie znam niektórych aplikacji o których opowiadałeś także super się tego słuchało. Ja polecam Ci potestowanie również takich aplikacji jak Spatial, VR Chat, niedługo też Viverse for Business, Horizon. My planujemy (zobaczymy kiedy uda się nam wystartować) zrobić pilotaż w firmie, które rodzaje spotkań czy części szkoleń warto przenieść do platform metaversowych, także jak będę po i dostanę zgodę to chętnie się podzielę naszymi wynikami :)

Expand full comment
author

Dzięki za polecajki i chętnie się zapoznam. Na ten moment klucz jest taki, aby patrzeć jakie zastosowania może mieć ten mix technologii. Ostatnio np. testowałem PianoVision do nauki gry na pianinie bez fizycznego sprzętu. Pewnie gdybym potrafił grać normalnie efekty byłyby lepsze, ale i tak mały progres udało się zrobić. Dużo jeszcze do odkrycia, ale działam w ramach możliwości:) A z wynikami Waszych działań też chętnie bym się zapoznał, bo to zupełnie inny punkt widzenia.

Expand full comment