3 Comments
Feb 6, 2023·edited Feb 6, 2023Liked by Michał Szumiński

Muszę, bo się uduszę :D naszą misją jest określanie celów własnie takich zanim wjadą aktywności, etywności, scenariusze i całe fajerwerki. Pozytywnym językiem korzyści dla organizacji/uczestników i zawierających wszystko, co powiedzieliście. Podpisuję się rękami i nogami :D Gratulacje certyfikacji Piotr :) well done!

Expand full comment
Feb 6, 2023Liked by Piotr Peszko

1. Strasznie mi się podoba ambitny plan nie tylko Master Class, potem MID, ale też o ile dobrze pamięta CISSP . I chyba się zgadzam, że na pewnym etapie kariery warto sięgnąć po zewnętrzną, drogą już na tym poziomie, weryfikację wiedzy i umiejętności.

2. Urzekła mnie impresja Piotra, że większość materiałów kursowych była dostarczana w najprostszej formie. Bo dla MID-ów (znaczy się seniorów w ID) którzy wszystko już widzieli nie ma co cudów na kiju wymyślać. Za to merytoryczny flow ćwiczeń - tak to zawsze warto dopracować.

3. trochę mnie zezłościło to narzekanie na trenerów nie pracujących zgodnie z ID... Ale doskonale rozumiem argumenty ("sztuka" autorskiego, rozwijanego razem z kolejnymi edycjami, szkolenia przygotowanego i prowadzonego przez SME vs powtarzalne, masowe szkolenie z "nudnych rzeczy"). Choć tak, cele, kryteria sukcesu - to nadal podstawa przygotowania szkolenia w obu tych podejściach. W tym pierwszym, nie-metodycznym, czasem ukryta. Ale obecna.

Expand full comment