8 Comments
Mar 7, 2023Liked by Piotr Peszko

Bardzo się cieszę, że będzie kontynuacja LSE. I to podana w jakiś ustrukturyzowany sposób.

Szkoda, że trzeba wyjść ze swojej bezpiecznej twierdzy PDFów i rozpoznać nowe narzędzie, ale może nie zetną mi głowy 😁

Expand full comment
Mar 17, 2023Liked by Michał Szumiński

Super, że będzie kontynuacja LSE, bardzo na nią czekałem.

Kartę projektu rozwojowego stosujemy w firmie od wielu lat i nie wyobrażam sobie zacząć projektu bez jej wypełnienia. Jeśli chodzi zaś o to przytaknięcie biznesowi, który do nas przychodzi i powie, że chce wideo to bym podszedł do tego indywidualnie. Miałem już kilka sytuacji, gdzie na starcie zbyt się wymądrzałem i potem biznes do mnie nie wrócił, ale mam też takie przykłady gdzie potem biznes bardzo trudno było przekonać, że forma którą sobie określili na początku nie sprawdzi się w przypadku ich projektu i inna będzie lepsza.

Katalog naszych usług mamy z konkretnymi przykładami i zawsze go wysyłamy biznesowi, który się do nas odzywa.

PS Dobrze wiedzieć, że nie tylko u nas dopiero teraz podsumowuje się plany szkoleniowe :)

Expand full comment
Mar 8, 2023Liked by Piotr Peszko

to takie basics, że… czesc z nas o tym zapomina. dzieki

Expand full comment
Mar 8, 2023Liked by Michał Szumiński

Chcieliście feedback, no to proszę. Ogólnie - super, że będąc tak zajętymi osobami, znajdujecie czas na przygotowanie mięsistych odcinków. Dzięki nim, czuję się mniej samotna w tym niszowym zawodzie no i cieszę się, że ktoś ma podobne zajawki i rozkminia kwestie, które i mnie frapują.

Cykl narzędziowy - kontynuujcie koniecznie. Sporo czasu spędziłam na ułożenie procesu współpracy z klientem i własne narzędzia (opisuję niektóre na EPALE http://bit.ly/3kVRg1u). Wasza pogłębiona refleksja nad poszczególnymi etapami i krokami pozwala na weryfikację czy zastanowienie się, co działa.

Szczególnie do mnie przemawiają „scenki z życia”- czyli realia współpracy z organizacjami no i przytyki do nas samych (kudos za ten pąs na licach 😆. Cenne są też nieoczywiste rekomendacje i pro tipy. Pomysł? Zróbcie ankietę na grupie, jakie tematy / narzędzia pójdą na pierwszy ogień.

Expand full comment