9 Comments
Jan 3Liked by Piotr Peszko, Michał Szumiński

Świetnie się tego słuchało, super koncept z tym zestawieniem, podeślę do mojego zespołu - na pewno dużo rozjaśni :) W kwestii Rise i progu wejścia to w mojej pracy z trenerami wychodzi jeszcze skill "przekminki". Czyli nie zawsze tylko wlanie treści, ale albo a) umiejętne dobranie komponentu do treści albo b) umiejętne dopasowania treści do komponentu. Staram sie ciągle powtarzać ziomkom, że fakt, iż jest to łatwe narzędzie nie oznacza że kopiuj-wklej od razu da spektakularny i logiczny efekt 🙂 Plus widzę też całkiem fajną zaletę ograniczonych możliwości wizualnych w Rise - nie daje pokusy używania wszystkich możliwych opcji graficznych świata osobom początkującym 😅 a nawet jeśli ktoś "zbłądzi" to jednym kliknięciem zmieniamy kolorystykę na spójną i font tak samo. Bardzo doceniłam to ostatnio.

Expand full comment
Jan 3Liked by Piotr Peszko, Michał Szumiński

Bardzo fajny odcinek. Gotowa tabela do uzasadnienia zakupu. Dobrze że wyszedł przed 8:00 :)

Myślę, że dla instytucji publicznych ważna jest jeszcze kwestia WCAG.

Co myślicie o porównaniu AS 3 z 360? Wiem, że są różne tabelki ale bez omówienia to właśnie sama tabelka.

Expand full comment

Piotr, Michał, czy macie może pomysł na kupienie RISE bez podawania przy zakupie prawdziwych danych użytkowników? Chcemy od dawna kupić to narzędzie do produkcji prostych i szybkich materiałów, zadań natomiast nasza bezpieka nie chce się zgodzić by były przez Articulate przetwarzane nasze dane, które trzeba podać przy zakupie konta. Macie pomysł jak to obejść?

Sam odcinek super. Korzystałem przez chwilę z obu narzędzi na szkoleniu i faktycznie byłem mega zaskoczony jak dużo szybciej można wykonać pewne rzeczy w RISE w porównaniu ze Storyline. My właśnie dlatego chcemy zakupić RISE, ponieważ nie chcemy płacić za wykonanie prostych materiałów, natomiast te zaawansowane i tak byśmy zlecali na zewnątrz.

Expand full comment