Analizy Platform i Narzędzi Szkoleniowych

W tej sekcji podcastu skupiamy się na analizie platform szkoleniowych i narzędzi, które mogą pomóc w procesie uczenia się i dostarczania szkoleń w organizacji. Przeprowadzamy dogłębną analizę, omawiamy wady i zalety oraz przedstawiamy nasze wnioski na temat każdej z nich.

Celem tego formatu jest pomoc naszym słuchaczom w wyborze najlepszych platform i narzędzi do nauki, aby mogli skutecznie rozwijać swoje umiejętności i osiągać swoje cele.

Zapraszamy do słuchania i zapoznania się z naszymi ocenami i spostrzeżeniami na temat różnych platform szkoleniowych i narzędzi.

eLearning Robię
Analiza Masterclass.com - Netflix dla kursów video
Masterclass to miejsce w sieci, które oferuje kilkaset kursów video, ma świetnie obsłużony proces znajdowania i konsumpcji treści, a do tego jeden z najlepszych odtwarzaczy video. W tym odcinku rozmawiamy o zaletach i wadach, wartości edukacyjnej. Poruszamy także temat targetowania na rynek USA, kontrowersji wokół odgrzewanych celebrytów i feedbacku na …
Read more
eLearning Robię
Analiza LinkedIn Learning jako LXP dla kursów
Jest 2013 rok, a Piotr spotyka Lyndę Weinman z Lynda.com. Dziwnym zbiegiem okoliczności platforma odnosi wielki sukces i zostaje przejęta przez LinkedIN, a od 2016 roku stanowi składnik imperium Microsoftu. I choć oba te zdarzenia są prawdziwe, to już ich korelacja może jedynie rozpalać wyobraźnię…
Read more